O Duszy

Kim jestem?

Jestem Duszą. Śpiewającą (sopran), ale przede wszystkim niespokojną, szukającą przygód w różnych zakątkach świata. Czasem pod postacią miejsc, budynków, często przeżyć i ludzi. Często w towarzystwie, w tym psa. Lubię wodzić palcem po mapie a potem przekuwać to w rzeczywistość.

Na co dzień lekarz weterynarii, urodzona w siodle, otoczona zwierzętami. Miłośniczka fotografii analogowej, gitary, śpiewu, wszelakich aktywności fizycznych. Mieszkam w Warszawie. Świat przemierzam na stopach, rowerze, nartach, końskim grzbiecie, łódce, byle dalej i ciekawiej. Co nie znaczy, że nie lubię też zaszyć się w domu (szczególnie rodzinnym pod Warszawą) z książką i kieliszkiem porto. No i pisać. A potem dzielić się z tym na slajdowiskach i słuchowiskach.

Mieszkam w Warszawie na poddaszu, obok lasu, co daje mi namiastkę przestrzeni i natury. Lubię kuchnię tajską i śródziemnomorską, porto i długie spacery, szczególnie z psem. Z pasją oglądam dobre filmy i czytam książki. Jakimś cudem znajduję czas na wszystkie aktywności, choć nie jest to łatwe. Ponoć umiem zakrzywiać czasoprzestrzeń :).

15325266_10211117829519728_2951413511676203912_o

i lubię się uśmiechać do słońca 🙂

One response to “O Duszy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s